• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath Witaminy B Kompleks™

Program wzbogacający w witaminy z grupy B

Studia, praca zawodowa, a nawet całkiem zwyczajny „dzień jak co dzień” wymagają od nas dużego stopnia koncentracji i uwagi, i są często powiązane z wysokim stresem psychicznym. Aby nasz organizm mógł optymalnie pracować konieczne jest zapewnienie prawidłowo zbilansowanej diety, bogatej w witaminy, związki mineralne i inne komórkowe składniki odżywcze.

Witaminy B są szczególnym komponentem przede wszystkim w sytuacjach stresowych, czy wówczas, gdy system nerwowy jest szczególnie obciążony.

Noszą one często przydomek „witamin dla nerwów”. Ich rola określana jest w związku z występowaniem częstych napięć psychicznych, w okresach zmęczenia, czy wyczerpania – wówczas często mówimy o witaminach B.

I słusznie: Obok wielostronnych korzyści dla metabolizmu komórkowego są one i w tym przypadku szczególnym wsparciem dla naszego organizmu.

vitamin-b-complex.jpg

Dr. Rath Witaminy B Kompleks™

Witaminy z grupy B z reguły występują w pożywieniu jako kompleksowe grupy. Przynoszą one wysoce efektywne korzyści, gdy są przyjmowane wspólnie. Dr. Rath Witaminy B Kompleks™ zawiera kombinację wszystkich ośmiu witamin z tej grupy składników odżywczych:

  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego (np. B1, B2, B3, B6, B12 i biotyna)
  • Wspomaga i utrzymuje równowagę psychiczną (np. B1, B3, B6, B12, biotyna i kwas foliowy)
  • Przyczynia się do redukcji zmęczenia i wyczerpania (np. B2, B3, B5, B6, B12 i kwas foliowy)
  • Pomaga w utrzymaniu „siły ducha” (np. B5).

Dr. Rath Witaminy B Kompleks™ jest Programem wzbogacającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Nasze Programy wzbogacające zapewniają dodatkową porcję wybranych mikroelementów, w celu pokrycia zwiększonego zapotrzebowania organizmu.

Dr. Rath Witaminy B Kompleks™ może być przyjmowany zarówno z naszymi Programami: podstawowym, jak i uzupełniającymi.

Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie 1 tabletka w trakcie posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:
60 tabletek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok