• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath Vitacor™ Cap

60 kapsułek zawierających komórkowe składniki odżywcze do codziennej suplementacji w sprawdzonym składzie i w atrakcyjnej cenie wprowadzającej.

Składniki Vitacor Cap są takie same jak te zawarte w sprawdzonej formule podstawowej Vitacor Plus, różnią się jedynie dawką. Dwie kapsułki Vitacor Cap odpowiadają jednej tabletce Vitacor Plus.
Vitacor Cap w kapsułkach, obok formuły podstawowej Vitacor Plus, zajmuje tym samym ważne miejsce w Programach Zdrowia Komórkowego dr Ratha. Ponad 30, połączonych na zasadzie synergii, składników wchodzących w skład tego produktu pozwala profilaktycznie wspomóc najróżniejsze funkcje metabolizmu komórkowego
vitacor-cap.jpg

Vitacor™ Cap

Zalecane dawkowanie:
2 x dziennie 1 kapsułka do posiłków, popijając płynami (wodą, sokiem, herbatą).

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość:
60 kapsułek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok