• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath Osteoforte™

Program uzupełniający dla zachowania budowy i funkcji kości i twardej tkanki łącznej

Ludzka tkanka kostna podlega stałym procesom budowy i rozpadu. Określone witaminy, minerały i aminokwasy (komórkowe składniki odżywcze) wspierają budowę i stabilność kości i przyczyniają się w ten sposób do utrzymania ich prawidłowej funkcji. Jednocześnie kości służą także jako „magazyn” - na przykład 99% wapnia w naszym organizmie zmagazynowane jest w kościach i w razie potrzeby może on być stamtąd pobierany.

Ważnym fundamentem stabilnych kości są włókna kolagenowe - włókna tkanki łącznej. Tworzą one podstawową strukturę w formie siatki, w którą wbudowane zostają mikroelementy. Witamina C wspomaga tworzenie sieci kolagenowej, co wpływa na funkcję kości. Dzięki gromadzeniu minerałów i pierwiastków śladowych między tymi strukturami tkanki łącznej kości uzyskują swoją stabilność i twardość. Wapń, magnez i mangan pomagają w zachowaniu prawidłowej budowy kości.

Witamina D wspomaga wchłanianie i wykorzystanie wapnia pokarmowego. Jednocześnie wspomaga podziały komórkowe i utrzymanie normalnej funkcji kości.

osteoforte.jpg

Dr. Rath Osteoforte™

Jest Programem uzupełniającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha.
Składniki w Osteoforte™ wspierają metabolizm komórkowy od razu na wiele sposobów, np.:

  • Witamina D, wapń , magnez i mangan zachowują prawidłowy stan kości
  • Za pomocą witaminy D wspomagane jest wchłanianie wapnia i fosforu, jak również ich wykorzystanie
  • Witamina A i wapń stanowią ważne czynniki, które spełniają funkcje przy specjalizacji komórek, natomiast kas foliowy i witamina D przy podziałach komórkowych
  • Witamina C wspomaga procesy tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania kości i zębów
  • Witamina D, potas i magnez wnoszą wkład w zachowanie prawidłowego stanu zębów
Osteoforte™ zawiera wybrane mikroskładniki odżywcze w synergistycznym zestawie. Ten Program uzupełniający został opracowany w połączeniu z naszą ofertą Programu podstawowego i uzupełnia paletę składników odżywczych o czynniki ważne dla utrzymania i prawidłowego funkcjonowania kości.
Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie po 2 kapsułki do posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata).
Opakowanie: 120 kapsułek
Zawartość:
120 kapsułek w opakowaniu
Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok