• +48 606 695 009
  • Prosimy o kontakt:
  • pon.-pt. godz. 17:00 - 21:00
  • weekend godz. 09:00-20:00

Dr. Rath OPC™

Program wzbogacający - ekstrakt z pestek winogron

Biologicznie aktywne substancje roślinne określane są pojęciem „Phytobiologika“. Wytwarzane są one przez rośliny i mają za zadanie ich ochronę, jak również za chowanie ich funkcji. Człowiek dostarczate wtórne substancje roślinne, poprzez zrównoważoną dietę, składającą się z owoców i nasion.

W zależności od ich budowy, pojęcie „wtórne substancje roślinne” obejmuje różne grupy i podgrupy, które wykonują różnorakie funkcje. Wśród nich znajdują się również licznie reprezentowane polifenole.

Bogatym źródłem polifenoli są pestki winogron. Zawierają one oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC) oraz inne, wtórne substancje roślinne. Częstym, dodatkowym źródłem zaopatrzenia w dodatkowe polifenole z pestek winogron są suplementy diety.
opc.jpg

Dr. Rath OPC™

Zawiera ekstrakt z pestek winogron, zawierający minimalnie 60% polifenoli. W celu ochrony naturalnych składników i synergii, przetwarzamy bogate w polifenole pestki winogron ze szczególną ostrożnością. Metoda ekstrakcji odbywa się wyłącznie z zastosowaniem wody w niskiej temperaturze.
Dr. Rath OPC™ jest Programem wzbogacającym z oferty Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha. Nasze Programy wzbogacające zapewniają dodatkową porcją mikroelementów, w celu pokrycia zwiększonego zapotrzebowania organizmu.

Dr. Rath OPC™ może być przyjmowany zarówno z naszymi Programami: podstawowym jak i uzupełniającymi.

Zawarość jednej kapsułki*:

Ekstrakt z pestek winogron* .......................

 

*Całkowita zawartość polifenoli w jednejkapsułce Dr. Rath OPC wynosi co najmniej 60% około 252mg oligomerycznych proantocyjanidyn

 

420 mg* (252mg OPC)

 

 

Zalecane dawkowanie:
Dorośli: 2 x dziennie po jednej kapsułce w trakcie posiłków z odpowiednią ilością płynu (woda, sok, herbata)
Zawartość:

60 kapsułek w opakowaniu (kapsułki z hypromelozy (celulozy). Odpowiednie dla wegetarian)

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Pliki cookies są wykorzystywane do realizacji usługi, tworzenia liczników, statystyk, monitorowania aktywności odwiedzających oraz zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu.
Ok