Produkty Dr Rath

Programy Zdrowia Komórkowego Dr. Rath'a

Aktualności

Sprawdź najnowsze informacje o medycynie komórkowej

Zamówienia

Dowiedz się więcej jakie są sposoby zamawiania produktów

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami

 

 

Sprzedawcą i producentem suplementów jest:
Dr. Rath Health Programs B. V. Postbus 657 Heerlen 6400AR Netherlands NIP. 807097536B01

 

 

CENNIK

 

Uwaga!!! Formularz zamówienia jest przeznaczony tylko dla osób , które zostały wprowadzone do Koalicji przez stronę www.medycynakomorkowa.com (korzystają z naszego doradztwa) lub osób nowych , które nigdy nie zamawiały preparatów Dr Ratha.

 

Formularz zamówienia

 

Pobierz wniosek o członkostwo jako konsultant w Koalicji Dr. Ratha w Obronie Zdrowia (link poniżej)

>>>kliknij tutaj<<<

 

 

Istnieje wiele opcji zamówień dlatego osoby zainteresowane zamówieniem produktów z Koalicji Dr Ratha bądź indywidualnym doborem suplementów prosimy o kontakt za pomocą formularza (e-mail) bądź kontakt telefoniczny. Czas realizacji zamówień zależy od wybranej opcji i trwa od 2 do 6 dni roboczych. Ceny z rabatem są najniższymi cenami w Europie , suplementy są w 100 % oryginalne - oba te czynniki gwarantowane są przez to, iż kontaktując się z nami otrzymujecie Państwo suplementy prosto z Koalicji Dr Ratha bez jakichkolwiek pośredników.

 

Opcje zamówień:

1. Klient ( bez rabatu)

2. Członek Koalicji Dr Ratha (10% rabatu) Wymagany wypełniony wniosek :

Pobierz wniosek o członkostwo jako konsultant w Koalicji Dr. Ratha w Obronie Zdrowia (link poniżej)

>>>kliknij tutaj<<<

Wypełniony wniosek należy zeskanować i dołączyć do wypełnionego formularza zamówienia bądź wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Członkostwo w Koalicji Dr Ratha do niczego nie zobowiązuje, jedynie daje korzyść w postaci dodatkowych rabatów na suplementy (10%). Można zostać konsultantem i pomagać innym dobierać suplementy. Można zrezygnować w każdej chwili bez dodatkowych opłat.


Opcje zamówień:

  1. jednorazowe - Uwaga pierwsze dwie przesyłki za pobraniem- koszt około 26 zł*, następnie zmieniamy na fakturę kredytową 14dni – koszt około 13 zł*

  2. abonamentowe ( koszt przesyłki 11 zł *dwie pierwsze przesyłki za pobraniem, następnie zmieniamy na fakturę kredytową 14 dni koszt 0 zł. Zaopatrzenie przychodzi co 2 miesiące automatycznie z wybranych produktów na 1-go bądź 15-go, z abonamentu można zrezygnować w każdym momencie bądź zmienić preparaty, jeżeli przez rok nie zmienimy abonamentu 6 przesyłka jest za 50 % ceny)


Dane do przelewu za faktury PL :
DR. RATH HEALTH PROGRAMS B.V.
83 1670 0004 0000 6439 9107 8061

Status aktywnego konsultanta, jak i członka "Free for life", wiąże się z korzyściami ekonomicznymi, wynikającymi z zaangażowania i własnej działalności w ramach Koalicji (jeżeli takie zaangażowanie wystąpi - wypełniając wniosek nie mamy takiego obowiązku można zrezygnować w każdej chwili bez dodatkowych opłat).


*Wszelkie ceny są orientacyjne ponieważ zależą od średniego kursu Euro.

 

Wszystkie materiały są własnością Koalicja Dr. Ratha w Obronie Zdrowia. Materiały dotyczą: Dr. Rath witaminy witamina c suplementy produkty medycyna komórkowa zawał udar arytmia miażdżyca nadciśnienie cukrzyca rak astma nowotwór borelioza infekcja afty wrzody odporność oczyszczanie organizmu profilaktyka naturalna terapia. Badania przeprowadzone przez Instytut Naukowy Dr. Ratha, Santa Clara, Kalifornia.

Copyright © 2014 Medycyna Komórkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.